Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 20:00

Як вивести шерсть зі шлунка кішки в домашніх умовах?

Категорії

Багато хто вважає, що тільки кішки з довгою шерстю схильні до утворення і скупчення волосяних грудочок у шлунку! Насправді, це не так! За своєю природою коти дуже охайні тварини, і щоденне вмивання це обов'язковий процес.  Вилизуючи себе, тварина очищає шерсть, прибирає неприємний запах, при цьому шерсть потрапляє в шлунок. Якщо вона не виходить природним шляхом, то з часом шерсть збирається в грудку. Особливо гостро стоїть це питання в процесі линьки тварини і для довгошерстих представників.

Основні ознаки утворення волосяного корму в шлунку:

  • Грудка шерсті в шлунку кішки дає "помилкове" відчуття ситості тварині. Якщо у тварини різко знизився апетит (але не беремо до уваги спекотне літо, коли всі тварини і люди більше переходять на водичку), одна з ознак "забитості шлунка".
  • Часті й безрезультатні пориви до блювоти.
  • Шерсть, що потрапила в організм, утворює волосяні грудочки, виходять вони або природним шляхом, або під час зригування. Якщо це не відбувається, волосяні грудки можуть призвести до кольок або харчової непрохідності, яка вирішується хірургічним шляхом.

Як позбутися кішок від шерсті в шлунку?

  1. Трава для пророщування. Можна купити готову траву для пророщування або виростити її вдома, використавши спеціальні готові набори.Пророщенная трава для кошек
  2. Спеціалізовані сухі корми для виведення шерсті. Корми для виведення шерсті містять спеціальні комплекси (поєднання клітковини) та необхідну кількість олії, що, обволікаючи стінки шлунка, покращує транзит.
  3. Паста для виведення шерсті. З упевненістю можемо рекомендувати пасти Gimpet Malt-Soft і Gimpet Malt-Soft Extra. У складі містять солодовий екстракт, олії та жири і дріжджі. Принцип дії полягає в тому, що шерсть обволікається, а стінки кишківника змащуються, після застосування грудки шерсті поступово виходять з організму через екскременти.Паста для выведения комков шерсти
  4. Подушечки и дропсы для выведения шерсти. Принцип действия такой же, как у пасты. Кошки едят полезное лакомство с большим удовольствием, подобрать можно вкус (говядина, лосось, сыр) для самого избирательного гурмана.
( 14 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Залишити відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Зручна оплата замовлення в один клік на сайті.
Самовивіз з магазину.
Безкоштовна доставка Новою Поштою на відділення та курʼєром.