Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 21:00

Собака весь час просить їсти. Може, він голодний?

Категорії

Не залежно від віку і розміру практично всі собаки люблять клянчити їжу. І просять вони не тільки у господарів, а найчастіше у друзів, які прийшли до Вашої оселі. 

Основними причинами, чому собаки клянчать їжу: 

1. "Погана звичка" вона виховується найчастіше господарями тварин. Ділячись їжею під час прийому їжі або даючи залишки зі столу (і роблячи це між основними прийомами їжі собаки), сам привчив його жебракувати. 
2. Наявність у будинку конкурентів" (наявність у будинку ще одного собаки) - тварина боїться, що їй просто напросто не дістанеться їжа. 
3. Довга самотність, нудьга. 
4. Перегодовування. 
5. Травні або гормональні розлади.

причины попрошайничества у собакпричины попрошайничества у собак
Якщо Ви не можете себе перебороти і все ж таки хочете пригостити свого улюбленця, слід робити це правильно. Ви можете запропонувати свіже яблучко, моркву або спеціалізовані ласощі для собак. Різноманітність їх вражає і можна підібрати з огляду на особливості тварини: ласощі для цуценят, ласощі для активних собак, ласощі для дорослих собак, вітамінізовані ласощі тощо. 
Не забувайте, що даючи додатково ласощі, слід трохи регулювати норму сухого корму.

( 2 )
Коментарі
Виола https://lad-unity.com/
19.02.2022, 18:40
Наша собака знает, что у нее всего 2 варианта: или спокойно лежать у стола, когда мы обедаем. Или начинать заглядывать нам в рот. И тогда тут же отправляться под замок, в спальню. Она предпочитает первый вариант....

Залишити відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Зручна оплата замовлення в один клік на сайті.
Самовивіз з магазину.
Безкоштовна доставка Новою Поштою на відділення та курʼєром.