Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 20:00

Як привчити дорослого собаку до клітки або переноски?

Категорії

Існує багато пристосувань транспортування тварин: пластикові перенесення і бокси, металеві клітки і вольєри для собак.

Використовуються вони найрізноманітнішими способами:

  • Для відвідування ветеринара
  • Для коротких поїздок містом або на дачу.
  • Для перевезення тварин авіа, поїздом, автомобілем або іншим наземним видом транспорту.

Варіантів для транспортування тварин достатньо, але іноді виникають труднощі з їх застосуванням. Найлегше привчити тварину в дитячому віці. Якщо Ви вирішили завезти кошеня або цуценя, а водночас Ви завзятий мандрівник або хочете, щоб тварина проводила максимально часу з Вами, варто задуматися про купівлю переноски заздалегідь.

А якщо так склалося, що тварина вже доросла, але виникла необхідність її перевезення, варто докласти невеликих зусиль і терпіння для досягнення бажаного результату.

Дотримуйтеся наступних рекомендацій:

  • Насамперед дайте можливість Вашому вихованцеві "познайомиться" з новим об'єктом. Більшість собак, за своєю натурою ноофоби (тобто, бояться всього нового). Можна поставити переноску біля мисок з їжею або водою. Всередину металевої клітки можна покласти улюблену підстилку або миску з їжею. Перший час тримайте двері відкритими, тварина має зрозуміти, що їй нічого не загрожує.
  • Пограйте зі своїм улюбленцем біля клітки, тварина має упевнитися, що це не страшно, а навпаки весело. Згодом, спробуйте покидати ласощі всередину, щоб улюбленець сам забирався за смаколиком. У жодному разі не запихайте свого улюбленця проти його волі в переноску, так можна тільки порушити психіку і назавжди зробити клітку ворогом № 1.
  • Щойно Ви помітите, що собака почав спокійно заходити, прикрийте дверцята і злегка притримайте їх. При цьому хваліть Вашого друга і за бажанням, можна заохотити ласощами його досягнення. Якщо вихованець починає нервувати, скиглити - суворим, але спокійним голосом "зупиніть його". Щойно він заспокоїться, одразу похваліть і не забудьте пригостити через дверцята. Тренуйтеся, і щойно собака поводитиметься спокійно і тихо в закритій клітці - вітаємо - Ви зробили все правильно.
  • Тепер тварина готова до переїздів і подорожей. Як правило, тварини під час переїздів сплять. Покладіть зручну підстилку та улюблену іграшку всередину.

Як вибрати розмір клітки (переноски) для собаки?

Щоб Ваш вихованець не відчував себе в'язнем, слід правильно підібрати розмір клітки для нього. Ваш собака зможе спокійно встати на лапи, у нього буде простір, для того щоб розвернутися і можливість прилягти (при цьому витягнувшись).

При підборі клітки для цуценяти - існують 2 протилежні думки.

Підбирати клітку варто з урахуванням поточного розміру і ваги цуценяти. І з часом поміняти на відповідний розмір.

Підбір клітки "на виріст", а саме враховується передбачувана вага і розмір дорослого собаки. Такий метод виключить зайві витрати і вирішить питання переїздів тварини зараз і в майбутньому.

Скільки людей, стільки й думок, Вам же вирішувати яку переноску вибрати. Ми ж можемо порекомендувати компромісний варіант - це переноска (клітки) з перегородками (роздільниками). Цей вид переноски дасть змогу обмежувати необхідну площу для цуценяти, а також заощадить Вам гроші.

( 2 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Залишити відгук
Ім'я*
Email
Введіть коментар*
Рекомендовані товари
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Зручна оплата замовлення в один клік на сайті.
Самовивіз з магазину.
Безкоштовна доставка Новою Поштою на відділення та курʼєром.