Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 21:00

Versele Laga Classic

Одна з важливих складових догляду за домашніми улюбленцями – це вибір корму. Збалансовані корми Versele-Laga Classic – це багатокомпонентні зернові суміші з високоякісного добірного насіння та зерен, які діляться на 2 категорії: корми для птахів та корми для гризунів.

Всі інгредієнти кормів для птахів Versele-Laga Classic ретельно відібрані за харчовою цінністю з урахуванням природного раціону та смакової привабливості для кожного виду та розміру птахів. Такий індивідуальний похід гарантує, що ваш пернатий вихованець буде здоровий, життєрадісний і щасливий як удома.

Корми для гризунів Versele-Laga Classic – збалансовані повнораційні суміші злаків, насіння, горіхів, овочів, збагачені вітамінами та мінералами для здоров'я та міцного імунітету. Для кожного гризуна підібрано індивідуальний склад корму, який включає максимальну кількість інгредієнтів з природного довкілля хом'яків, морських свинок, кроликів та інших гризунів, тому корм буде із задоволенням з'їдений вашим вихованцем.

Бельгійська компанія Versele-Laga – один із найбільших у світі виробників якісних кормів для птахів та гризунів, який експортує свою продукцію більш ніж у 86 країн на всіх континентах. Виробництво компанії Versele-Laga вже понад 85 років. В даний час технологічні потужності розширилося до 7-ми заводів у Європі, 1 у Китаї та 2-х у США. В Україну корми для птахів ТМ Classic постачаються з Угорщини.

Фільтр
Сортувати по:
Sorting Сортувати

Корм для цуценят - збалансований повноцінний раціон преміум класу

Повноцінний збалансований раціон, призначений для дорослих (старше 12 місяців) собак усіх порід

Корм для котів – повноцінний раціон для вусатих гурманів, приготований за класичним рецептом і оформлений в апетитно хрусткі гранули

Повноцінний повсякденний корм для кроликів, морських свинок, хом'яків, щурів, мишей, дегу або інших гризунів

Відмінно збалансований склад по білках доповнений овочами для гарного травлення та цільнозерновими інгредієнтами для тривалого насичення

Повноцінне збалансоване харчування для середніх папуг

Повноцінне збалансоване харчування для хвилястих папуг

Повноцінне збалансоване харчування для канарок

Збалансований, повноцінний корм для хом'яків

Зернова суміш корм для морських свинок з вітаміном C

Збалансований, повноцінний корм для кроликів

Багатокомпонентний базовий корм для кроликів

Корм для великих папуг, суміш зерен, насіння і горіхів

Доставка кур'єром по Україні
Доставка кур'єром по Україні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
Оплата через платіжну систему
Оплата через платіжну систему
Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою
Telegram Viber Instagram Messenger Виклик