Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 21:00

Half&Half

Фільтр
Сортувати за:
Sorting Сортувати

Додатковий корм для цуценят.

Додатковий корм для собак.

Додатковий корм для собак.

Додатковий корм для собак.

Додатковий корм для кошенят.

Додатковий корм для котів.

Додатковий корм для котів.

Додатковий корм для котів.

Додатковий корм для кошенят.

Додатковий корм для дорослих котів.

Додатковий корм для дорослих котів.

Курка з качкою – чудове поєднання для активних котиків, підтримки їх м’язової кондиції та здоров’я серця.

Курка з лососем – чудове поєднання для дорослих котів щільної статури, схильних до набору зайвої ваги, довгошерстих котів, схильних до проблеми слізних плям, та звичайних ласунів.

Курка з індичкою – чудове поєднання дієтичних м’ясних компонентів для стерилізованих котиків, які схильні до набору зайвої ваги.

Курка із рибою – класична, приємна на смак комбінація м’ясних компонентів, яку уподобають ваші вибагливі улюбленці.

Курка з індичкою – чудове поєднання дієтичного легкозасвоюваного м’яса для здорового росту та розвитку кошенят.

Повноцінний сухий корм для дорослих котів від 12 місяців. Забезпечує улюбленця необхідними поживними речовинами, піклується про комфортне травлення та міцний імунітет.

Повноцінний сухий корм для дорослих котів від 1 року з чутливими травленням та шкірою. Забезпечує улюбленця необхідними поживними речовинами, легкий до засвоєння та мінімізує небажані дерматологічні реакції.

Повноцінний сухий корм для кастрованих та стерилізованих котів та кішок усіх порід та вікових категорій. Забезпечує улюбленця необхідними поживними речовинами, піклується про комфортне травлення та міцний імунітет.

Повноцінний сухий корм для кошенят усіх порід до 1 року. Забезпечує улюбленця необхідними поживними речовинами для здорового та повноцінного росту та розвитку на усіх етапах формування.

Повноцінний сухий корм для дорослих собак великих порід від 25 кг. Забезпечує собаку необхідними поживними речовинами для здорового та активного життя.

Повноцінний сухий корм для дорослих собак середніх порід від 10 до 25 кг. Забезпечує собаку необхідними поживними речовинами для здорового та активного життя.

Повноцінний сухий корм для дорослих собак маленьких та мініатюрних порід від 1 до 10 кг. Забезпечує собаку необхідними поживними речовинами для здорового та активного життя.

Повноцінний сухий корм для цуценят усіх порід від 2 місяців. Забезпечує собаку необхідними поживними речовинами для здорового та повноцінного росту та розвитку на усіх етапах формування.

Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Зручна оплата замовлення в один клік на сайті.
Самовивіз з магазину.
Безкоштовна доставка Новою Поштою на відділення та курʼєром.
Telegram Viber Instagram Messenger Виклик