Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 20:00

Gemon

Фільтр
Сортувати за:
Sorting Сортувати

Немає на складі

Запашне та ароматне желе зі шматочками м'яса яловичини та горошку створене для дорослих кішок та котів.

Немає на складі

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак середніх порід (12-30 кг) з нормальною фізичною активністю у віці 1-8 років.

Немає на складі

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак середніх порід (12-30 кг) із нормальною фізичною активністю у віці 1-8 років.

Немає на складі

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак дрібних порід (2-10 кг) із нормальною фізичною активністю у віці 1-8 років.

Немає на складі

Повноцінний, збалансований консервований корм із високим вмістом курки та індички для цуценят віком від 2 до 10 місяців.

Немає на складі

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак великих порід з нормальною фізичною активністю.

Немає на складі

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак усіх порід із нормальною фізичною активністю у віці 1-8 років.

Немає на складі

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак усіх порід із нормальною фізичною активністю віком 1-8 років.

Немає на складі

Повноцінний, збалансований вологий корм зі шматочками курки для цуценят у віці від 2 до 10 місяців. Також рекомендується при вагітності та лактації тварини, та розвитку цуценя.

Немає на складі

Повноцінне щоденне харчування для котів має бути не тільки смачним, а й корисним. Розробляючи корм, компанія особливу увагу приділила корисності корму для вихованця та його смаковій привабливості.

Немає на складі

Смачно та з користю нагодувати улюблену кицьку допоможуть консерви з приємним рибним смаком розроблені та приготовлені компанією після вивчення смакових уподобань пухнастих вихованців.

Немає на складі

Гарний настрій, відмінне та міцне здоров'я вашої улюбленої кішки забезпечить смачне харчування, створене за рекомендаціями фахівців компанії.

Немає на складі

Правильно підібране харчування стерилізованим кішкам підтримує здоров'я та збільшує їхню активність

Немає на складі

Повноцінний, збалансований вологий корм з шматочками курки для кошенят у віці від 1 до 12 місяців.

Немає на складі

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак середніх порід (12-30 кг) з нормальною фізичною активністю віком 1-8 років.

Немає на складі

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти і рисом для дорослих собак всіх порід з нормальною фізичною активністю

Gemon (Джемон) - це широкий асортимент повнораціонних сухих і вологих кормів premium класу для собак і кішок з різними харчовими потребами.

Gemon - це лінійка кормів, яка містить все необхідне для відмінного самопочуття ваших вихованців, їх правильного росту і розвитку протягом усього життя. Усі корми приготовлені з високоякісних продуктів, багатих білками, вітамінами і мінералами і підходять для щоденного годування ваших чотириногих друзів.

Асортимент Gemon передбачає рецептури, необхідні для харчування тварин різного віку, способу життя, розмірів і ваги. До складу кормів Gemon входить свіже м'ясо, що забезпечує високу смакову привабливість і якість білка тваринного походження.

Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Зручна оплата замовлення в один клік на сайті.
Самовивіз з магазину.
Безкоштовна доставка Новою Поштою на відділення та курʼєром.
Telegram Viber Instagram Messenger Виклик