Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 21:00

Gemon

Фільтр
Сортувати по:
Sorting Сортувати

Після стерилізації або кастрації у вихованця змінюється його гормональний фон та поведінка, тому для збереження здоров'я та фігури улюбленця необхідно підібрати йому правильне харчування.

Повноцінне щоденне харчування для котів має бути не тільки смачним, а й корисним. Розробляючи корм, компанія особливу увагу приділила корисності корму для вихованця та його смаковій привабливості.

Смачно та з користю нагодувати улюблену кицьку допоможуть консерви з приємним рибним смаком розроблені та приготовлені компанією після вивчення смакових уподобань пухнастих вихованців.

Гарний настрій, відмінне та міцне здоров'я вашої улюбленої кішки забезпечить смачне харчування, створене за рекомендаціями фахівців компанії.

Правильно підібране харчування стерилізованим кішкам підтримує здоров'я та збільшує їхню активність

Повноцінне та різноманітне харчування підтримує активність та здоров'я котів.

Для того, щоб кішка залишалася якомога довше красивою, життєрадісною, здоровою та активною їй необхідно не тільки смачне, але й корисне харчування.

Повноцінний, збалансований вологий корм з шматочками курки для кошенят у віці від 1 до 12 місяців.

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак середніх порід (12-30 кг) з нормальною фізичною активністю у віці 1-8 років.

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак середніх порід (12-30 кг) із нормальною фізичною активністю у віці 1-8 років.

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак дрібних порід (2-10 кг) із нормальною фізичною активністю у віці 1-8 років.

Повноцінний, збалансований консервований корм із високим вмістом курки та індички для цуценят віком від 2 до 10 місяців.

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак великих порід з нормальною фізичною активністю.

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак середніх порід (12-30 кг) з нормальною фізичною активністю віком 1-8 років.

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак усіх порід із нормальною фізичною активністю у віці 1-8 років.

Спеціально розроблений для щоденного годування дорослих собак усіх порід із нормальною фізичною активністю віком 1-8 років.

Повноцінний, збалансований вологий корм зі шматочками курки для цуценят у віці від 2 до 10 місяців. Також рекомендується при вагітності та лактації тварини, та розвитку цуценя.

Повнораціонний сухий корм з м'ясом ягняти і рисом для дорослих собак всіх порід з нормальною фізичною активністю

Gemon (Джемон) - це широкий асортимент повнораціонних сухих і вологих кормів premium класу для собак і кішок з різними харчовими потребами.

Gemon - це лінійка кормів, яка містить все необхідне для відмінного самопочуття ваших вихованців, їх правильного росту і розвитку протягом усього життя. Усі корми приготовлені з високоякісних продуктів, багатих білками, вітамінами і мінералами і підходять для щоденного годування ваших чотириногих друзів.

Асортимент Gemon передбачає рецептури, необхідні для харчування тварин різного віку, способу життя, розмірів і ваги. До складу кормів Gemon входить свіже м'ясо, що забезпечує високу смакову привабливість і якість білка тваринного походження.

Доставка кур'єром по Україні
Доставка кур'єром по Україні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
Оплата через платіжну систему
Оплата через платіжну систему
Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою
Telegram Viber Instagram Messenger Виклик