Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 21:00

FRANCODEX

Фільтр
Сортувати по:
Sorting Сортувати

Парфуми для собак FRANCODEX "CHARMANT" (Франкодекс Шарман) створені з турботою про чутливу шкіру собак, не подразнюють нюх, не містять спирту.

Парфум для собак FRANCODEX «MISTINGUETTE» (Франкодекс Містінгет) створений із турботою про чутливу шкіру собак, не подразнює нюх, не містить спирту.

Парфум для собак FRANCODEX CITY (Франкодекс Сіті) створений із турботою про чутливу шкіру собак, не подразнює нюх, не містить спирту.

Парфум для собак FRANCODEX GOURMANDISE (Франкодекс Гурмандіз) створений із турботою про чутливу шкіру собак, не подразнює нюх, не містить спирту.

Парфум для собак FRANCODEX BABY DOG (Франкодекс Бебі Дог) створений із турботою про чутливу шкіру собак, не подразнює нюх, не містить спирту та барвників.

Харчова добавка «ВІТАРЕПРО ФРАНКОДЕКС» (VITAREPRO FRANCODEX) забезпечує надходження вітаміну Е й у такий спосіб сприяє кращому розмноженню у кліткових і вольєрних птахів.

Харчова добавка є джерелом холіну, який допомагає обмежити накопичення жиру в печінці, а також містить мікроелементи (мідь, цинк, марганець) для підтримки оптимального балансу поживних речовин у кліткових і вольєрних птахів.

Харчова добавка є джерелом холіну, який допомагає обмежити накопичення жиру в печінці, а також забезпечує надходження всіх вітамінів, мікроелементів і мінералів для підтримки оптимального балансу поживних речовин у довгохвостих папуг і папуго подібних, зокрема в період відновлення.

При регулярному вживанні SÉRIVIT FRANCODEX забезпечує всіма вітамінами, яких може не вистачати в харчуванні зерноїдних птахів.

Під час линяння зростає потреба в сірковмісних амінокислотах, необхідних для росту пера. Містить сірчані амінокислоти (лізин, аргінін) і вітаміни для підтримки метаболізму вашої птиці у період линяння.

Доставка кур'єром по Україні
Доставка кур'єром по Україні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину
Оплата через платіжну систему
Оплата через платіжну систему
Доставка Новою Поштою
Доставка Новою Поштою
Telegram Viber Instagram Messenger Виклик