Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 20:00

FRANCODEX

Фільтр
Сортувати за:
Sorting Сортувати

Немає на складі

Парфум для собак FRANCODEX «MISTINGUETTE» (Франкодекс Містінгет) створений із турботою про чутливу шкіру собак, не подразнює нюх, не містить спирту.

Немає на складі

Харчова добавка «ВІТАРЕПРО ФРАНКОДЕКС» (VITAREPRO FRANCODEX) забезпечує надходження вітаміну Е й у такий спосіб сприяє кращому розмноженню у кліткових і вольєрних птахів.

Немає на складі

Харчова добавка є джерелом холіну, який допомагає обмежити накопичення жиру в печінці, а також містить мікроелементи (мідь, цинк, марганець) для підтримки оптимального балансу поживних речовин у кліткових і вольєрних птахів.

Немає на складі

Харчова добавка є джерелом холіну, який допомагає обмежити накопичення жиру в печінці, а також забезпечує надходження всіх вітамінів, мікроелементів і мінералів для підтримки оптимального балансу поживних речовин у довгохвостих папуг і папуго подібних, зокрема в період відновлення.

Немає на складі

При регулярному вживанні SÉRIVIT FRANCODEX забезпечує всіма вітамінами, яких може не вистачати в харчуванні зерноїдних птахів.

Немає на складі

Під час линяння зростає потреба в сірковмісних амінокислотах, необхідних для росту пера. Містить сірчані амінокислоти (лізин, аргінін) і вітаміни для підтримки метаболізму вашої птиці у період линяння.

Немає на складі

Парфуми для собак FRANCODEX "CHARMANT" (Франкодекс Шарман) створені з турботою про чутливу шкіру собак, не подразнюють нюх, не містять спирту.

Немає на складі

Парфум для собак FRANCODEX CITY (Франкодекс Сіті) створений із турботою про чутливу шкіру собак, не подразнює нюх, не містить спирту.

Немає на складі

Парфум для собак FRANCODEX GOURMANDISE (Франкодекс Гурмандіз) створений із турботою про чутливу шкіру собак, не подразнює нюх, не містить спирту.

Немає на складі

Парфум для собак FRANCODEX BABY DOG (Франкодекс Бебі Дог) створений із турботою про чутливу шкіру собак, не подразнює нюх, не містить спирту та барвників.

Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Зручна оплата замовлення в один клік на сайті.
Самовивіз з магазину.
Безкоштовна доставка Новою Поштою на відділення та курʼєром.
Telegram Viber Instagram Messenger Виклик