Контакти
ПН - НД: з 09:00 до 21:00

Alpha Spirit

Фільтр
Сортувати за:
Sorting Сортувати

Натуральна м'ясна кістка зі стегнової частини для собак. Довжина 18-20 см

Натуральна м'ясна кістка зі стегнової частини для собак, довжина 20 см

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з м’ясом курятини (93%) у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб дорослих котів всіх порід.

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з м’ясом курятини (93%) у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб дорослих котів всіх порід.

Вологий корм Alpha Spirit Сhicken with Pineapple  для дорослих котів готується з інгредієнтів преміальної якості добавкою таурину, де єдиним джерелом протеїну –  є курятина (93%).

Вологий корм Alpha Spirit Chicken Adult Cat для дорослих котів готується  з інгредієнтів преміальної якості з добавкою таурину, де єдиним джерелом протеїну є свинина (93%).

Вологий корм Alpha Spirit Ham with Pineapple для дорослих котів готується з інгредієнтів преміальної якості добавкою таурину, де єдиним джерелом протеїну – є свинина (93%).

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з м’ясом індички (92%) у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб дорослих котів всіх порід.

Вологий корм Alpha Spirit Turkey with Pear для дорослих котів готується з добавкою таурину, де єдиним джерелом протеїну –  є індичка (93%).

Вологий корм Alpha Spirit Turkey Sterilized Cat для стерилізованих котів виготовляється з інгредієнтів преміальної якості з добавками таурину та L-карнітину, де єдиним джерелом протеїну є індичка (92%).

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з сардиною  (94%) у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб дорослих котів всіх порід.

Вологий корм Alpha Spirit Alpha Spirit Sardine with Banana для дорослих котів  готується з добавкою таурину, де єдиним джерелом протеїну – є сардина (93%).

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з лососем (94 %)  у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб дорослих котів всіх порід.

Вологий корм Alpha Spirit Salmon with Pineapple для дорослих котів готується з інгредієнтів преміальної якості та добавкою таурину, де єдиним джерелом протеїну –  є лосось (93%).

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з кроликом (30%) та курятиною (63%) у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб стерилізованих котів на всіх стадіях життя.

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з ароматним м’ясом кролика (30%) та курки (63%) у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб дорослих котів всіх порід.

Вологий корм Alpha Spirit Rabbit With Banana готується з інгредієнтів преміальної якості: ніжного м’яса (30%) кролика та курки (63%),  з додаванням шматочків банана та ессенціальною добавкою таурину.

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з м’ясом ягняти у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб дорослих котів всіх порід.

Вологий корм Alpha Spirit Lamb with Pear для дорослих котів готується з інгредієнтів преміальної якості добавкою таурину, де єдиним джерелом протеїну – є  ягнятина (93%).

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з іберійською свининою (94%) у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб дорослих котів всіх порід.

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з ароматним м’ясом качки (30%) та курки (63%)  у формі паштету – це вишуканий витвір кулінарного мистецтва, створений для задоволення потреб дорослих котів всіх порід.

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з м’ясом качки (30%) та курятини (63%) та шматочками свіжих зелених яблук  у формі паштету створена для дорослих котів всіх порід.

Ніжна та смачна рецептура вологого корму Альфа Спіріт з яловичиною та маленькими шматочками ніжної дині  у формі паштету створена для дорослих котів всіх порід.

Повнораціонний вологий корм зі свининою та свіжими яблуками для дорослих котів та  кішок усіх порід

Alpha Spirit (Альфа Спіріт) беззерновой, гіпоалергенний корм

Напіввологий корм для кращого травлення Alpha Spirit (Альфа Спіріт)
Виробник: Іспанія
Клас корми: Суперпреміум
Призначення корми: Комплексне харчування для цуценят і дорослих собак

Напіввологу корми для собак Alpha Spirit є гіпоалергенним продуктом, в основі якого закладено природний раціон харчування собак в дикій природі. Напівволога консистенція корму, яка зберігає більше корисних речовин, ніж у звичайних кормах, і беззерновая формула набагато корисніше для собак і краще сприймається навіть самими вибагливими і чутливими тваринами. До складу кормів входять якісні свіжі м'ясо і риба, що володіють відмінними смаковими якостями. Зберігає свіжість і корисні якості до 18 місяців. Упакований в невеликі практичні лотки по 210 г.

Індивідуальні упаковки корму дуже зручно використовувати в поїздках і подорожах, не вимагають використання миски - Ви можете дати корм безпосередньо з лоточка і Вам не доведеться мити миску собаки!

Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Дамбо збирає, доставляє
і робить це швидко.
Зручна оплата замовлення в один клік на сайті.
Самовивіз з магазину.
Безкоштовна доставка Новою Поштою на відділення та курʼєром.
Telegram Viber Instagram Messenger Виклик